Drobečková navigace

Úvod > O škole > Školní rok

Školní rok

Zaměstnanci školy

Ředitelka školy

  • Mgr. Štěpánka Srbová

Učitelé

  • Bc. Alice Turbová - třídní učitelka 1. ročníku
  • Mgr. Štěpánka Srbová - třídní učitelka 4. a 5. ročníku, výchovná poradkyně
  • Mgr. Eva Nguyen - učitelka, speciální pedagog
  • Gabriela Fárková - třídní učitelka 2. a 3. ročníku
  • Pavel Špánik - učitel, IT správce
  • Lucie Kamenářová - učitelka, preventista soc. patologických jevů, školní asistentka
  • Bc. Veronika Blahuta - asistentka pedagoga
  • Lenka Tremlová Hanáková - asistentka pedagoga

Vychovatelé

  • Jitka Soudská - vedoucí vychovatelka ŠD
  • Lenka Tremlová Hanáková - vychovatelka ŠD

Kuchařky

  • Radka Straňáková - vedoucí školní jídelny, kuchařka
  • Lenka Lapková - kuchařka

Ostatní

  • Pavel Špánik - správce IT
  • Jitka Soudská - školnice
  • Gabriela Fárková - pokladní
  • Radka Straňáková - školnice

Složení školské rady ve školním roce 2022/2023

  • Martin Chmelík - za zřizovatele
  • Jitka Soudská - za základní školu
  • Štěpánka Hančlová - za rodiče

Rozpis vyučovacích hodin

1. hodina 07:45 - 08:30
2. hodina 08:40 - 09:25
Velká přestávka 09:25 - 09:45
3. hodina 09:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
Přestávka na oběd 12:20 - 13:00
7. hodina 13:00 - 13:45
8. hodina 13:55 - 14:45
Provoz školní družiny 14:20 - 15:50

Prázdniny ve školním roce 2022/23

Podzimní prázdniny: středa 26. října 2022 - pátek 28. října 2022
Vánoční prázdniny: pátek 23. prosince 2022 - pondělí 02. ledna 2023
Pololetní prázdniny: pátek 03. února 2023  
Jarní prázdniny: pondělí 13. února 2023 - neděle 19. února 2023
Velikonoční prázdniny: čtvrtek 6. dubna 2023 - pondělí 10. dubna 2023
Hlavní prázdniny: pátek 1. července 2023 - neděle 3. září 2023

Třídní schůzky ve školním roce 2022/2023

Úterý 6. září 2022 od 16:00 hod.
Pondělí 14. listopadu 2022 od 16:00 hod.
Pondělí 17. dubna 2023 od 16:00 hod. 

Zápis do 1. třídy

Pondělí 3. dubna 2023 od 13:00 hod.

Rozvrhy hodin ve školním roce 2022/2023

1. třída

Den Hodina
1 2 3 4 5 6 7 8
Pondělí ČJ M PSANÍ VV        
Úterý ČJ M PRV TV        
Středa ČJ M ČJ        
Čtvrtek ČJ M ČJ TV        
Pátek ČJ PRV ČJ HV        

2. třída

Den Hodina
1 2 3 4 5 6 7 8
Pondělí ČJ ml M ČJ psaní PRV HV      
Úterý ČJ ml M TV ČJ čtení        
Středa ČJ ml M PRV VV      
Čtvrtek ČJ ml M ČJ čtení ČJ sloh        
Pátek ČJ ml ČJ čtení M TV        

3. třída

Den Hodina
1 2 3 4 5 6 7 8
Pondělí ČJ ml M AJ PRV  HV      
Úterý ČJ ml M TV ČJ čtení AJ    ČJ čtení  
Středa ČJ ml M PRV VV      
Čtvrtek ČJ ml M AJ ČJ sloh        
Pátek ČJ ml PRV M TV        

4. třída

Den Hodina
1 2 3 4 5 6 7 8
Pondělí M AJ ČJ ml VL      
Úterý ČJ čtení AJ ČJ ml M TV    ČJ čtení  
Středa M ČJ ml VV VV      
Čtvrtek M AJ ČJ ml VL HV      
Pátek M ČJ ml ČJ sloh TV      

5. třída

Den Hodina
1 2 3 4 5 6 7 8
Pondělí M AJ ČJ ml VL      
Úterý ČJ čtení AJ ČJ ml M TV   INF 1x14 dní INF 1x14 dní
Středa M ČJ ml VV VV      
Čtvrtek M AJ ČJ ml VL HV      
Pátek M ČJ ml ČJ sloh TV